پرسشهای متداول FAQ

 

شرایط ارجاع و تعویض چیست؟  

طبق ماده 37 قانون تجارت الکترونيک مشتري به مدت 7 روز کاري از تاريخ تسليم کالا به مصرف کننده يا از تاريخ انعقاد قرارداد حق انصراف دارد و به محض استفاده مشتري از حق انصراف تامين کننده بايد بدون مطالبه هيچ گونه وجهي عين مبلغ دريافتي را در اسرع وقت به مشتري مسترد کند. لطفا" مد نظر داشته باشید در صورتی که به هر دلیل از خرید منصرف شده و یا درخواست تعویض دارید، محصول را به هیچ عنوان از بسته بندی و پلمپ اصلی خارج نکنید در غیر اینصورت کالا استفاده شده تلقی شده و مشمول کاهش قیمت برای مرجوع خواهد گردید. مصرف کننده بايد حداقل هفت روز کاري وقت براي انصراف (حق انصراف) از قبول خود بدون تحمل جريمه و يا ارائه دليل داشته باشد تنها هزينه ي تحميلي بر مصرف کننده هزينه باز پس فرستادن کالا خواهد بود. تا زماني که نوارهاي صوتي و تصويري یا نرم افزارهاي رايانه اي بسته بندي شده توسط مصرف کننده باز نشده باشد تا مدت 7 روز کاري پس گرفته مي شود و وجه پرداختي پس داده مي شود. در خصوص ارسال بسته های ارسال شده از طریق پست طبق تجربه موثری که در این زمینه داریم نهایت دقت به عمل می آید تا کالای ارسالی از هر گونه ضزبه ای مصونیت داشته باشد با این وجود در صورتی که کالای دریافتی معیوب و یا مغایر با سفارش اصلی باشد با واحد پشتیبانی مشتریان هماهنگ نموده تا اقدامات لازم جهت تعویض و یا تعمیر سفارش شما انجام پذیرد.

 

هزینه حمل کالای خریداری شده بر عهده کیست؟

هزینه بسته بندی و ارسال کلیه سفارشات به سراسر کشور(خارج از تهران) با پست پیشتاز بر عهده خریداران می باشد و در تهران تحویل سفارشات بالای 1 میلیون تومان رایگان بوده و هزینه حمل سفارشات کمتر از آن بر عهده خریدار می باشد و بدیهی است که هزینه حمل با پیک موتوری بر اساس فاصله فروشگاه تبلت تا محل سفارش دهنده محاسبه خواهد شد و در صورت عدم تمایل به پرداخت هزینه حمل خریدار می تواند شخصا جهت دریافت سفارش به آدرس فروشگاه تبلت دات آی آر مراجعه نماید.

 

هزینه مالیات بر ارزش افزوده بر عهده کیست؟

کلیه قیمت های روی سایت تبلت دات ای آر با احتساب مالیات بر ارزش افزوده منظور شده است.

 

قیمتهای روی سایت چه مدت اعتبار دارد؟

کلیه قیمت های روی سایت تبلت دات آی ار به روز بوده و 24 ساعت اعتبار دارد.

 

هزینه پستی ارجاع محصول به عهده چه کسی است؟

هزینه پستی برگشت به هر دلیل که مشتری از خرید منصرف شده و یا درخواست تعویض داشته باشد به عهده ایشان می باشد. هزینه ارسال مجدد در شرایط تعویض به عهده ما می باشد. 

 

اگر سفارش اشتباه ارسال شده و یا کالا معیوب باشد, هزینه ارجاع به عهده چه کسی است؟

در صورتی که کالای ارسالی از طرف فروشگاه تبلت دارای مشکلاتی از قبیل مغایرت محصول و یا کسری سفارش باشد هزینه پستی برگشت و تامین کسری کالا پس از هماهنگی های لازم به عهده ما می باشد. لطفا جهت ارجاع پس از هماهنگی با واحد فروش یا پیگیری سفارشات، کالاهای خود را به خوبی بسته بندی کنید تا خسارتی نبیند و به وسیله پست پیشتاز به ما ارسال نمایید. در مورد سفارشاتی که معیوب هستند لطفا با خدمات پس از فروش مربوط به همان شرکت جهت برطرف شدن عیب مراجعه نمایید.

 

در شرایط ارجاع کالا پول چه زمانی به حساب من واریز می گردد؟  

پس از وصول کالا وجه آن به حساب شما تا 7 روز کاری واریز می گردد.

 

هزینه و مدت زمان تعیین شده جهت  تعویض کالا چند روز است؟

چنانچه کالای ارسالی مغایرت با سفارش شما داشته باشد هیچ هزینه ای به آن تعلق نمی گیرد ولی در صورتی که مشتری قصد تعویض داشته باشد باید فرم ارجاع و تعویض را به طور کامل پر کرده باشد و هزینه بازگشت و ارسال بر عهده خودشان می باشد و از زمان وصول کالای بازگشتی سفارش جدید شما در صورت موجود بودن نهایتا طی 3 روز کاری ارسال می گردد.

 

به غیر از کالاهای خریداری شده چه هزینه های دیگری بر عهده من است؟ 

در فروشگاه تبلت جهت خدمت رسانی بیشتر به شما بازدید کنندگان محترم به غیر از قیمت نهایی مجموع سفارشات هیچگونه هزینه اضافی مانند: هزینه تماس، هزینه بسته بندی، هزینه مالیات و ... دریافت نمی گردد.

 

چه مدت طول می کشد تا سفارش من به دستم برسد؟ 

به محض نهایی شدن سفارش و رویت آن در بخش سفارشات فروشگاه اینترنتی تبلت شما یک ایمیل و پیامک حاوی اطلاعات سفارشتان را دریافت خواهید کرد و همکاران بخش پیگیری و ارسال در صورت ناقص بودن اطلاعات سفارش با شما تماس خواهند گرفت و در صورتی که اطلاعات سفارش کامل و بدون نقص باشد چنانچه در تهران باشید جهت هماهنگی ساعت تحویل (حداکثر 4 ساعته در ساعات اداری) و برای شهرستانها در صورت پرداخت آنلاین اتوماتیک طبق استاندارد پستی بسته بندی شده و با پست پیشتاز ارسال می شود. زمان دریافت در استانهای همجوار تهران معمولا 1 روز و دیگر استانها 2 روز کاری می باشد. لطفا زمان دریافت کالا از سلامت فیزیکی کالا مطمئن شده و سپس رسید دریافت کالا را به آورنده آن تحویل دهید.

اصالت و کیفیت کالاها چگونه است؟ 

کلیه محصولات فرهنگی در سایت فروشگاه با هلوگرام وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی و کلیه محصولات بازی های رایانه ای در سایت تبلت با مجوز نشر از بنیاد ملی بازی های رایانه ای و به صورت اوریجینال با قیمت مصوب آن به فروش می رسد. کلیه محصولات دیجیتال از قبیل تبلت، گوشی موبایل، مودم و ... همگی فقط به صورت آکبند و نو بوده و دارای گارانتی اصلی شرکت های تامین کننده (وارد کننده - تولید کننده) آن می باشند.

امتیاز به سایت
امتیاز به این صفحه