در شرایط کرونا تبلت های موجود فوری در تهران توسط پیک موتوری و به شهرستانها در روزهای غیر تعطیل با پست و تیپاکس ارسال می شوند .

قیمت خرید تبلت های با قابلیت پشتیبانی شبکه 5G

اولین تبلت 5G سامسونگ در جهان
امروز 9 بهمن 1398 دقایقی پیش اعلام شد که سامسونگ اولین تبلت 5G دنیا را تولید کرده که قرار است از فردا در کره جنوبی فروخته شود و فروش تبلت 5G احتمالا باعث افزایش فروش تبلت سامسونگ و جلوتر افتادن از اپل و دیگر تولید کنندگان تبلت خواهد شد.
تجربه تبلت نسل پنجم تلفن همراه در کشور

همراه اول به عنوان بزرگ ترین اپراتور تلفن همراه خاورمیانه و نوکیا به عنوان وندور اول LTE در جهان، برای شناخت، توسعه و پیاده سازی نسل پنجم تلفن همراه (5G)، تفاهم نامه همکاری امضا کردند. نسل پنجم شبکه تلفن همراه، استانداردهای پیشنهادی برای نسل جدید ارتباطات سیار است که پس از نسل چهارم شبکه تلفن همراه فعلی ارایه می شود. برنامه ریزی آن بر افزایش سرعت اتصال اینترنت از سمت اپراتورها به میزان ۲۰ گیگابیت، به همراه افزایش ظرفیت بیشتر نسبت به نسل چهارم هدفگذاری شده است که اجازه می دهد حداقل یک میلیون بیشتر کاربران ارتباطات باندپهن سیار در هر واحد سطح شبکه در هر کیلومتر مربع به شبکه متصل باشند. هر کاربر باید در شلوغ ترین حالت حداقل ۱۰۰ مگابیت برثانیه را تجربه کند که این در استاندارد نسل چهارم قید نشده است. کاهش مصرف انرژی هم معیاری است که در این نسل به آن توجه شده است و دستگاه های فرستنده و گیرنده اپراتورها باید در ساعت کم مصرف به حالت صرفه جویی انرژی وارد شده و به سرعت فعال شوند.