در شرایط کرونا تبلت های موجود فوری در تهران توسط پیک موتوری و به شهرستانها در روزهای غیر تعطیل با پست و تیپاکس ارسال می شوند .

حسابهای بانکی

روشهای پرداخت:

پرداخت نقدی (واریز به حساب) : بازدیدکنندگان گرامی در حال حاضر پرداخت نقدی(واریز به حساب) مخصوص ساکنین تهران می باشد که با پیک می توان سفارش را به آنها ارسال نمود و وجه آنرا دریافت کرد. لذا خواهشمندیم چنانچه خارج از تهران سکونت دارید به حسابهای معرفی شده در انتهای صفحه در قسمت اطلاعات حساب مبلغ سفارش خود را از روشهای 1. انتقال وجه اینترنتی 2.کارت به کارت یا 3.واریز به حساب در شعبه پرداخت نموده تا سفارش شما پس از وصول وجه ارسال گردد.

راهنمای پرداخت آنلاین (درگاه بانک ملت): پس از انتخاب محصول و افزودن آن به سبد کالا روی لینک تصفیه حساب کلیک کرده سپس پس از تکمیل پارامترهای ثبت نام, نهایتا در قسمت نحوه پرداخت, گزینه پرداخت آنلاین را انتخاب نموده و پس از انتقال به صفحه بانک مشخصات کارت بانکی خود را وارد نموده و سپس گزینه ارسال را فشرده تا خرید به اتمام برسد. سپس به سرعت همکاران ما سفارش شما را آماده ارسال نموده و پس از آن در قسمت تاریخچه سفارشات مراحل طی شده محصول تا رسیدن به دست شما قابل رویت می باشد.