در شرایط کرونا تبلت های موجود فوری در تهران توسط پیک موتوری و به شهرستانها در روزهای غیر تعطیل با پست و تیپاکس ارسال می شوند .

مشاوره رایگان انتخاب تبلت هواوی 88792170-021

(1400-01-01) در اولین روز از قزن جدید پس از بررسی گزارشات آماری به اطلاع می رساند که فروش تبلت های لنوو و تبلت های هواوی در ایران به شدت افت کرده و تقریبا حدود 75 درصد از بازار تبلت ایران در سلطه سامسونگ قرار گرفته است و بر همین اساس به دلیل پرفروشتر بودن و امکان تامین لوازم جانبی و قطعات برای تعمیر و افت کمتر ارزش معاملاتی در بلند مدت به کلیه بازدید کنندگان توصیه می کنیم در راستای مصلحت خودشان در صورت امکان یکی از تبلت های سامسونگ منطبق با بودجه در نظر گرفته شده خریداری بفرمایند.
!... Huawei Tablet Event 2017 in Tehran

شامگاه چهارشنبه 29 شهریور 1396 پیرو ارسال دعوتنامه ای مدیر مرجع تبلت ایران، در مراسم جشن معرفی و رونمایی از چند تبلت هواوی جدید در تهران همزمان با دیگر نقاط دنیا به نام "2017 Huawei Tablet Event " که مشترکا توسط شرکت سازگار ارقام و شرکت هواوی در ایران ترتیب داده شده بود حضور یافتند. در این گردهمایی که در سالن همایشهای هتل پارسیان آزادی برگزار شد قریب به 300 نفر از فعالین صنف آی تی از جمله رییس اتحادیه فن آوران تهران، کسبه محترم حوزه تبلت و نمایندگان فروش شرکت سازگار از سراسر کشور حضور داشتند. جناب آقای شهریاری مجری محبوب ایران مدیریت برنامه را برعهده داشتند و در خلال برگزاری این مراسم مقامات رسمی هر دو شرکت هوآوی و سازگار علاوه بر پاسخ به پرسشهای خبرنگاران به ارائه اطلاعات و آماری در حوزه شرایط بازار تبلت، موقعیت فعلی و چشم انداز آینده هواوی در این زمینه پرداختند. جناب آقای بهروز اصلاحی مدیر بخش تبلت و موبایل شرکت سازگار ارقام در اظهارتشان به این نکته اشاره کردند که پس از فعالیت تقریبا ناموفق شرکتهای قبلی توزیع کننده با مذاکراتی که با شرکت هواوی انجام شده به این تفاهم رسیده ایم که با اتکا به توانمندی، اعتبار و سابقه حدود ۳۰ ساله فعالیت سازگار در حوزه آی تی وظیفه توزیع تبلت های جدید هواوی از این پس به عهده شرکت سازگار باشد. بر اساس تجربیات قدیمی و سیاست احترام به حقوق مصرف کننده این شرکت همیشه با بررسی جامع و تحقیقات کامل بازار خیلی گلچین شده برندها و کالاهایی که از شهرت جهانی و کیفیت مطلوبی برای مصرف کننده داشته باشد را به سبد کالایی خود اضافه می کند. با توجه به گستردگی تولیدات تبلت های هواوی آقای هوشمند مدیر گارانتی سازگار اعلام کردند که سازگار بخشی از خدمات پس از فروش تبلت هواوی را در کنار گارانتی حامی بر عهده خواهد داشت. دیگر مسئولان از جمله آقای امیر حسین قاسمی مدیر بخش خرده فروشی سازگار، آقای عباس پور بالاترین مدیر اجرایی و جانشین مدیر عامل شرکت سازگار، آقای حمید شاهرخ نیا مدیر ارشد هواوی سرویس در ایران و همچنین چند تن از مدیران چینی شرکت هواوی مقیم در دفتر هواوی در ایران نیز حضور داشتند که خلاصه ای از اظهارات آنان به شرح زیر می باشد: هواوی برندی است که در ایران دفتر مستقیم دارد و بازار را رصد می کند در کارخانه هواوی برای همه سلیقه ها و بودجه ها تبلت تولید می کند و در ابتدا برای شروع این همکاری تبلت های مدل اقتصادی، سپس تبلت های مید رنج و نهایتا تبلت های لاکچری و تبلت های فلگ شیب یا همان پرچم دار را وارد بازار تبلت ایران خواهیم کرد. در همین راستا طبق برنامه در مرحله اول سازگار ارقام قرار است تبلت‌های سری مدیاپد M2 و M3 و همچنین T2، T1 و T3  در نسخه‌هایی با خصوصیات فنی متفاوت را وارد بازار تبلت ایران کند که همه این مدلها برای فروش در مرجع تبلت ایران به همراه لوازم جانبی شان موجود می باشند.سیاست هواوی در زمینه فروش تبلت بر خلاف موبایل بیشتر عرضه تبلت‌های میان رده و رده بالا می باشد. هدف اصلی هواوی این است که با همکاری سازگار ارقام به عنوان با سابقه ترین شرکت در حوزه آی تی، بخش عمده‌ای از بازار تبلت ایران را از آن خود کند.

بر اساس قیمت
بر اساس موجودی
7
5
6
9
10
11
12
8
13
بر اساس تولید کنندگان
657
37