در شرایط کرونا تبلت های موجود فوری در تهران توسط پیک موتوری و به شهرستانها در روزهای غیر تعطیل با پست و تیپاکس ارسال می شوند .

قیمت خرید تبلت دانش آموزی 1400

خرید تبلت دانش آموزی برای اپلیکیشن شاد مدارس؟
متاسفانه چند سالی است که در آستانه بازگشایی مدارس برخی از همکاران ما کم لطفی کرده و هر تبلت قدیمی و بی کیفیت و ناکارآمدی که ارزش خرید ندارد را با افزودن نام دانش آموزی به والدین بی اطلاع می فروشند! و اما این روزها به علت شروع ویروس کرونا و الزام به استفاده از تبلت توسط دانش آموزان و والدین برای تحصیل آنلاین مراجعه به بازار تبلت ایران بیشتر شده و بر آن شدیم که توضیحاتی در همین رابطه ارائه کنیم:
برای حفاظت بیشتر از دسترنج شما والدین عزیز توصیه می کنیم با توجه به تغییراتی که اخیرا در نرخ ارز و تعداد رو به اتمام موجودی تبلت در بازار ایران شاهد بوده ایم که متاسفانه باعث افزایش قیمت همه تبلت شده فعلا توصیه می کنیم تبلت حدود 2 میلیون تومان به پایین نخرید چون به اعتقاد کارشناسان ما با قیمت های امروزی قطعا به دلیل بی کیفیت و ضعیف بودن خرید تبلت های ارزانتر از 2 میلیون تومان اشتباه بزرگی است که در فرهنگ ما به آن می گویند: آفتابه خرج لحیم ! چون حتما چند روز بعد از خرید آن تبلت که به احتمال زیاد تبلت قاچاق بوده یا تبلت مسافری آمده یا تبلتی بی کیفیت است پس اولین مشکلی که با آن مواجه می شوید مشکل باتری ضعیف خواهد بود و هنگ کردن های فراوان به علت رم پایین که مجبور خواهید شد مجددا هزینه ای که در ابتدا تمایل به پرداخت آن نبودید را برای خرید تبلت بهتر بپردازید. ضمنا چه کسی گفته که تبلت دانش آموزی یعنی ارزانترین تبلت ؟! یعنی آیا نمی توان گرانترین تبلت دنیا را در اختیار یک دانش آموز گذاشت؟ پس این قیمت تبلت دانش آموزی نیست که باید در نظرگرفته شود بلکه کیفیت و امکانات را باید بررسی نمایید.
سخن آخر : تا حد ممکن برای مصلحت خودتان سعی کنید تبلت زیر 2 گیگابایت رم و زیر اندروید نسخه 8 خریداری نفرمایید.