در شرایط کرونا تبلت های موجود فوری در تهران توسط پیک موتوری و به شهرستانها در روزهای غیر تعطیل با پست و تیپاکس ارسال می شوند .

قیمت خرید تبلت لنوو یوگا و لوازم جانبی آن

معرفی خانواده تبلت های یوگا لنوو

در سال 2013 لنوو با معرفی خانواده تبلت جدیدی به نام یوگا تغییرات بزرگی را در بازار تبلت رقم زد که باعث افزایش اعتبار و فروش و نهایتا پیشرفت چشمگیری در محبوبیت لنوو گردید تا حدی که هم اکنون طبق آخرین آمار رسمی جهانی لنوو دومین تولید کننده تبلت اندرویدی جهان پس از سامسونگ و اولین تبلت پرفروش خاورمیانه در امارات با حدود 57 درصد فروش بیشتر از تبلت های سامسونگ مقام اول را در دست دارد. تبلت های یوگا تا کنون در سه نسل و حدودا پانزده مدل و در سه سایز هشت اینچ، ده اینچ و سیزده اینچ تولید شده اند که دو مدل از آنها دارای پروژکتور نمایش تصویر نیز بوده اند. مشخصه ثابت در ظاهر همه تبلت های یوگا تا کنون پایه آلمینیومی تا شونده پشت تبلت بوده که باعث شد لنوو اولین تبلت پایه دار دنیا را به نام خود ثبت نماید و تحسین زیادی را در این باره نیز به دست آورد. به دلیل پایه بسیار کاربردی که در این تبلت ها به کار رفته برای بسیاری از استفاده ها از جمله تبلت برای مانیتورینگ، تبلت برای افراد مسن، تبلت مناسب بازاریابان، تبلت برای فیلم دیدن، تبلت برای کتاب خواندن، تبلت برای طراحی و ...بسیار طرفدار پیدا کرده است. قابلیت AnyPen Technology که در تبلت های یوگا ۳ وجود دارد انحصارا در اختیار لنوو بوده و  به کاربر اجازه می دهد که با اکثر اجسام رسانا یا غیر رسانا حتی مداد معمولی امکان نوشتن روی تبلت و یادداشت بردازی یا طراحی را داشته باشد. مهمترین نکته ای که در طراحی تمام تبلت های لنوو یوگا به کار رفته گزینه باتری است که باعث شده است هم اکنون رکورد قویترین باتری جهان روی تبلت ۸ اینچ با ۲۰ ساعت شارژدهی و تبلت ۱۰ اینچ با ۱۸ ساعت شارژدهی در اختیار لنوو قرار بگیرد ضمنا در طراحی هوشمندانه این محصول باتری مسطح از پشت صفحه نمایش حذف شده و به حالت لوله ای یا استوانه ای مانند باتری قلمی درون پایه تبلت قرار گرفته و همین امر باعث می شود که گرمای تولید شده در زمان شارژ و دشارژ باتری علاوه بر خنک شدن توسط پایه آلمینیومی تبلت یوگا در بلند مدت باعث افت کیفیت تصویر نمایشگر نشود.
اواسط تابستان 2016 مدیر ارشد بخش تولید موبایل لنوو در یک مقاله ای با نام "باز طراحی تبلت" درباره برنامه های جدید این کارخانه برای متحول ساختن و خلق تبلت های جدیدی پرده برداشت که در اواخر آگوست 2016 در نمایشگاه IFA برلین از دو تبلت جدید یوگا به نام یوگا بوک در دو نسخه یوگا بوک اندرویدی و یوگا بوک ویندوزی رونمایی کرد که باعث شگفتی همه منتقدین صنعت آی تی به خصوص افرادی که معتقد به نابودی تبلت بودند شد! در حال حاضر نمونه نهایی این تبلت در اختیار مرجع تبلت ایران جهت تست فنی و نقد و بررسی قرار دارد و به احتمال زیاد در ماه های پایانی سال 1395 وارد بازار تبلت ایران خواهد گردید.
بر اساس قیمت
بر اساس موجودی
7
5
6
9
10
11
12
8
13
بر اساس تولید کنندگان
31